Heategu – Põhikoolilapsed rahatargaks!

Heategu koolinoorte rahatarkuse arendamiseks üle Eesti!

Meie suureks missiooniks on teha aastas neli tingimusteta heategu – üks igas kvartalis. Täna oleme tegemas järjekorras üheksandat heategu!

Selle aasta teise kvartali heategu on jällegi midagi väga erilist. Kui eelmisel aastal kinkisime koos teiste heade ettevõtlike inimestega tuhandetele gümnasistidele raamatu “Rikkaks Saamise Õpik“, siis sel kvartalil tahaksime jätkata noorte rahatarkuse arendamist. Igavene Heategu võtab sel kvartalil suunaks põhikooli õpilaste rahatarkuse arendamise üle Eesti.

Koos heade partnerite Jaak Roosaare, Sihtasutus Southwestern Advantage ja Mihkel Trumaniga kingime koguni sajaseitsmekümnele 6-9nda klassi õpilasele raamatu “Kuidas Saada Rahatargaks“.

Põhikoolis ning gümnaasiumis ei räägita kuigi palju rahast, finantsidest ega investeerimisest. Raamatute jagamine õpilastele aitab saada innustust, uusi teadmisi investeerimise ja eraisiku rahanduse kohta.

Teadmised rahast on oluline omandada juba noores eas, enne kui tööellu sukeldume ning oma elu suurimad finantsotsused teeme. Soovime, et meie tulev põlvkond oleks rahatark ning elaks seeläbi õnnelikumat elu!

Kuidas jõudsime Rikkaks Saamise Õpikute koolinoortele jagamiseni?

Meile on väga oluline, et heateod jõuaksid õigesse kohta ning õigete inimesteni. Sellepärast suhtleme iga heateo juures inimestega, keda toetame või kes puutuvad vahetult abivajajatega kokku. Uurime neilt, kuidas saame neid kõige paremini toetada ning kuidas saame rahaliselt abiks olla, et see neile kõige rohkem väärtust looks.

Rahandusministeerium, SEB ja Eesti Pangaliit on korraldamas üle-Eestilist rahatarkuse päeva põhikooli lastele, kuhu on osalema oodatud üle 170 õpilase. Otseülekande kaudu saavad rahatarkuse päeval osaleda veel tuhanded õpilased üle Eesti. Igavene Heategu fondi eestvedaja Marko Oolo panustab rahatarkuse päeva peaesinejana, et inspireerida õpilasi saama rahatargaks ning elama seeläbi õnnelikumat elu.

Soovime kinkida igale rahatarkuse päeval osalejale raamatu “Kuidas Saada Rahatargaks“. Tänu heale koostööle raamatu autoritega, saame raamatud trükkida täiesti omahinnaga. Seeläbi saame luua rohkem väärtust õpilastele. Selleks, et iga õpilane saaks endale raamatu, on meil aga tarvis teie abi!

Kuidas läheb heategevusfondil?

Igavene Heategu taga on üle 70 imelise püsiannetaja, kelle abil heateod tegelikult teoks saavad.

Tänaseks on igaveste heategude fondi kogunenud 5192€.
Lisaks oleme koos teinud 8 imelist heategu summas 5680€.

Aitäh veelkord kõigile senistele toetajatele. Aitäh ka kõigile tulevastele panustajatele!

Igaveste heategudeni,
Marko ja Randel

By | 2018-09-26T08:31:20+00:00 May 16th, 2018|