Heategu – Kinkisime koolidele 225 “Alustava Investori käsiraamat” raamatut

Tegime koostööd tuntud investori, ettevõtja, koolitaja ning RahaFoorum.ee ja RahaRaadio eestvedaja, Taavi Pertmaniga. Meie eesmärgiks oli, et igasse Eesti maakonda jõuaks raamat “Alustava Investori käsiraamat”. Tänu meie headele annetajatele ning Taavi Pertmanile saame viia igasse Eesti maakonda 15 “Alustava Investori käsiraamatut”, seega kokku 225 raamatut. Kokku annetati 2022 III kvartalil projekti 2053,9 eurot.

Heategu – Toetasime kolmekümmend sõjapõgenike pere sülearvutitega

Meie missiooniks on noorte haridustee ja ettevõtlikkuse toetamine, mille tõttu aitasime sel korral Mittetulundusühingul EstHelp soetada tänapäeva maailmas asendamatuks muutunud nutiseadmeid. 

Koostöös MTÜ EstHelp tiimiga, said mitmete sõjapõgenike perede lapsed ja liikmed endale töökorras nutiseadmed, millega jätkata oma elu ja õpinguid Eestis. Igavene Heategu tegi sellesse projekti panuse suuruses 2000 eurot.

Heategu – Toetasime Ukraina Keskpanka rahaliselt

Igavene Heategu tegi panuse Ukraina Keskpanga kontole, mis loodi rahvusvaheliste partnerite ja annetajate ülekannete vastuvõtmiseks. Igavene Heategu tegi kokku heateo suuruses 4758 eurot. Otsustasime annetada raha, kuna see on mõjus abivahend, sest näiteks hügieenitarvete jt asjade puhul tekib küsimus, kuidas neid võimalikult kiiresti Ukrainasse transportida. Raha eest saavad just vabatahtlikud Ukrainas enda äranägemise järgi otsustada,…

Heategu – Kinkisime koolidele ligi 196 “Tom Õpib Rahamängu” raamatut ja töövihikut

Kinkisime koolidele ligi 196 “Tom Õpib Rahamängu” raamatut ja töövihikut Koostöös Rahandusministeeriumi ning EduRuut OÜ meeskonnaga ning kinkisime koolidele üle Eesti 196 “Tom Õpib Rahamängu” raamatut ja töövihikut. Igavene Heategu MTÜ panustas projekti 2970 eurot, tänu millele saime panustada 9 Eesti kooli õpilaste rahatarkuse ja ettevõtlikkuse arengusse. Raamatute ja töövihikute paketid kinkisime järgmistele koolidele: Jäneda Kool, Kabala Lasteaed-Põhikool , Noarootsi maakool, Juurikaru Põhikool, Abja…

Heategu – 9000 Majandus- ja Ettevõtlusvihikut õpilastele üle Eesti

Töötasime koos Valemivihiku ning Rahandusministeeriumi meeskonnaga ning aitasime kokku panna kasuliku, hariva ja praktilise 2021. aasta Majandus- ja Ettevõtlusvihiku.
Ligi sajasse Eesti kooli saadeti õppeaasta alguses üle 9000 Majandus- ja Ettevõtlusvihiku. Igavene Heategu toetas Majandus- ja Ettevõtlusvihiku loomist 1900 euroga. Lisaks rahale panustasime ka vihikusse sisu loomisega. Kirjutasime koostöös Rahandusministeeriumiga sisu esimese 8 lehekülje ulatuses.