Heategu koostöös Minu Unistuste Päev Heategevusfondiga perepäeva korraldamiseks!

Kallid heategijad,

Oleme tänaseks Investeerimisklubi Heategevusfondiga edukalt teinud 4 heategu. Täitsime SA Käopesa Perekodu laste unistusi batuudi ostmisel. Tegime elutähtsa panuse Vähiravifondi “Kingitud Elu”. Toetasime põhikooli noorte arengut läbi Ettevõtlusküla rollimängude. Aitasime Eesti pimedate ja vähenägijate ühendust nende teatrietenduse taastamisel.
Meie missiooniks on teha aastas neli tingimusteta heategu – üks igas kvartalis! Ühtlasti alustasime selle aasta veebruaris ka fondi loomist, mis tähendab, et alates veebruarist läheb 50% kõikidest annetustest igaveste heategude fondi ehitamiseks ning 50% konkreetsetessee projektidesse. 2018. aastast vastavalt 75% ja 25% ning alates 2019. aastast lähevad kõik annetused fondi kasvatamiseks ning heategusid teeme juba teenitud tootlusest. Sellest saab rohkem lugeda meie eelmisest blogist siit!

Heategu unistuste perepäeva korraldamiseks!

Selle aasta teise heateona aitame korraldada Seljaajusonga ja Vesipeahaigete Seltsi lastele ja nende vanematele unistuste perepäeva.
Perepäeva eesmärgiks on toetada elukestva diagnoosiga lapsi ja nende lähedasi emotsionaalset. Süstida neisse enesekindlust, positiivset ellusuhtumist ja koostegutsemise rõõmu.
Perepäev leiab aset juunikuu teises pooles ning selle viivad läbi heategevusfondi Minu Unistuste Päev vabatahtlikud. Investeerimisklubi Heategu toetab perepäeva korraldamist rahaliselt.
Minu Unistuste Päev on 2011. aastal loodud vabatahtlike tegevusel ning toetajate rahastusel baseeruv organisatsioon, mis viib ellu raskelt või krooniliselt haigete laste unistusi, et tuua nende ja nende lähedaste ellu rohkem rõõmu ja sära.
Minu Unistuste Päev teeb koostööd Tallinna Lastehaigla, Tartu Lastekliiniku, Narva Haigla, Ida-Viru Keskhaigla ning paljude teiste patsiendiühingutega, et täita võimalikult paljude haigete laste unistused Eestis ja tuua päikest, usku ja julgustust sinna, kus seda kõige enam vajatakse.
Haige lapse hooldamine ja toetamine on pingeline kogu perekonnale, mistõttu kaasab Minu Unistuste Päev lapse unistuse täitmisse ka vanemad, õed-vennad ja sõbrad. See elamus kinnitab kõigile osalejatele, kui tähtis on unistada ja uskuda imedesse.

Kuidas jõudsime Minu Unistuste Päev inimesteni ning perepäeva toetamiseni?

Meile on väga oluline, et heateod jõuaksid õigesse kohta ning õigete inimesteni. Sellepärast suhtleme iga heateo juures inimestega, keda toetame või kes puutuvad vahetult abivajajatega kokku. Uurime neilt, kuidas saame neid kõige paremini toetada ning kuidas saame rahaliselt abiks olla, et see neile kõige rohkem väärtust looks.
Puuetega laste peredele korraldatava perepäevani jõudsime suheldes Minu Unistuste Päev vabatahtliku Käthe-Riin Tulliga. Minu Unistuste Päeva teistest heategudest vesteldes oli kohe näha, kuidas nad loovad tingimusteta head ja aitavad laste unistusi teoks teha. Uurisime, kuidas saaksime meie, Investeerimisklubi Heategevusfondiga, aidata neile kaasa. Nii jõudsimegi juunikuus korraldatava perepäevani.
Leidsime, et laste unisutste teoks tegemine on imeline heategu, mida toetada saame. Hoiame silma peal Minu Unistuste Päev tegemistel facebookis. Kindasti kirjutame juuni lõpus uuesti, kui palju rõõmu selline perepäev puuetega lastele valmistas.

Kuidas läheb heategevusfondil?

Ülimalt hea on näha, et meil on niivõrd palju tingimusteta toetajaid, kellega koos saame luua igavest heategevusfondi.
Selle blogi kirjutamise hetkel on meil 44 püsipanustajat!
Jätkusuutliku heategevusfondi loomise ideest on möödas natukene rohkem kui üks kuu. Esimest korda avalikult rääkisime sellest märtsi alguses.
Tänaseks on igaveste heategude fondi kogunenud 782.2€.
Aitäh veelkord kõigile senistele toetajatele. Aitäh ka kõigile tulevastele panustajatele!

Järgmiste heategudeni,

Heategevusfondi meeskond

2017-10-15T22:14:11+00:00