Heategu – Väikese Juss-Mathiase toetamine

Kallid Heategijad!

Nüüdseks on Igavese Heateo fond teinud edukalt juba 8 heategu, mille eest tahame eelkõige teid kõiki tänada, kuna just tänu teile on Igavese Heateo fond järjest kasvamas ning saame teha suuremaid heategusid.

Heategu – Väikese Juss-Mathiase toetamine

Meie selle aasta esimeseks heateoks on aidata traagilises autoõnnetuses kaelast allapoole halvatuks jäänud pooleteistaastast Juss-Mathiast. See lugu on väga südantlõhestav, kuid samas annab meile kõigile võimaluse teha heateo ning aidata sellel väikesel poisil ja tema perel elu veidi kergemaks muuta.

Eelmisel kevadel juhtus Juss-Mathiase, tema ema ning õega autoõnnetus kui nende auto sõitis teelt välja ning põrkas vastu betoonist teetruupi. Peretütar pääses vigastusteta, pereema vigastas oma kätt, mis siiani ei liigu, kuid kõige kurvem oli saatus Juss-Mathiase vastu. Tema selgroog sai tugevalt kannatada, mis muutis ta kaelast allapoole halvatuks. Tema mõistus töötab normaalselt, aga õnnetuse päevast peale on ta pidanud liikumatult lamama. Lisaks ei saa Juss-Mathias ka ilma aparaatide abita hingata. Pool aastat oli väike Juss haiglas ning paranemislootust ei olnud. Tema vanemad aga keeldusid ning keelduvad alla andmast ning nüüdseks on Juss-Mathias kodus ning tema vanemad ja õde teevad kõik, et oma pere pisemat igati toetada ja aidata.

Me saame koos aidata Juss-Mathiase peret finantsilise toetusega. Hetkel jääb perel rahaliselt puudu just Jussi taastusravi korraldamisest. Kindlasti ei ole meie poolt annetatav summa kaugeltki piisav pikaaegseteks ravikuludeks ja igapäevase füsioteraapia võimaldamiseks, kuid “teekond hakkab ühest sammust” ning anname koos teiega oma parima. Jussi toetaksime otse ning kvartali jooksul kogutud annetused lähevad tema isiklikule pangakontole, mille Juss-Mathiase ema Carina pisikesele pojale tegi.

Me ei tea, mis saatusel meile endile varuks on ja kas leiame end kunagi ise ootamatult abivajaja rollist. Juss-Mathias ei ole alla andnud. Arstid on andnud lootust, et pisike organism võib mingil määral taastuda ning selles on veendunud ka Juss-Mathiase vanemad. Jussi teekonnale saab kaasa elada ka tema ema poolt poisile tehtud blogist siin:

http://jussikeseteekond.blogspot.com.au/2018/01/juss-mathias.html

Meie heateod siiani:

Täitsime SA Käopesa Perekodu laste unistuse batuudi ostmisel. Tegime elutähtsa panuse Vähiravifondi “Kingitud Elu”. Toetasime põhikoolinoorte finants- ja ettevõtlusteadmiste täiendamist läbi Ettevõtlusküla rollimängude. Aitasime Eesti pimedate ja vähenägijate ühendust nende teatrietenduse taastamisel. Toetasime püsipuudega laste unistuste perepäeva korraldamist. Viisime läbi meie seni suurima heateo koostöös Jaak Roosaarega – koolilaste rahatarkuse arendamise, jagades uue Rikkaks Saamise Õpiku tasuta võimalikult paljudesse Eesti koolidesse. Toetasime finantsiliselt Junior Achievement Eesti poolt korraldatud Eesti Õpilasfirmade Laata 2018, kus osales 300 õpilasfirmat Eestist ja väljaspoolt. Lisaks oli ka meie oma Igavese Heateo üks asutajatest, Marko Oolo antud ürituse žürii liige ning aitas noori oma ideedega ning pakkus väärt nõu.

Meie missiooniks on teha aastas neli tingimusteta heategu – üks igas kvartalis! Ühtlasi alustasime eelmise aasta veebruaris ka fondi loomist, mis tähendab, et alates eelmise aasta veebruarist suunasime 50% kõikidest annetustest Igaveste Heategude fondi ehitamiseks ning 50% konkreetsetesse projektidesse. Alates sellest aastast vastavalt 75% ja 25% ning alates 2019. aastast lähevad kõik annetused fondi kasvatamiseks ning heategusid teeme juba teenitud tootlusest. Sellest saab rohkem lugeda meie blogist siit!

Kuidas läheb heategevusfondil?

Suurim hea meel on näha, et meie püsiannetajad hoolivad millestki väga suurest- teiste inimeste aitamisest. Seda on keeruline panna sõnadesse kui tänulikud on need inimesed, keda te “tingimusteta” aitate. Te olete lihtsalt imelised inimesed.

Antud hetkel on meil 72 püsipanustajat ning heategude fondi on kogunenud 3507€

Aitäh veelkord kõigile senistele toetajatele. Aitäh ka kõigile tulevastele panustajatele!

“We rise by lifting others”

 

Heategevusfondi meeskond,

Marko ja Randel

By | 2018-09-26T08:33:45+00:00 February 16th, 2018|