Heategu- “12 asja, mida koolis ei õpetatud, aga mida kõik peaksid teadma” jagamine noortele

Kallid heategijad,

Meie suureks missiooniks on teha aastas neli tingimusteta heategu – üks igas kvartalis. Täna oleme tegemas järjekorras üheteistkümnendat heategu!

Selle aasta esimese kvartali heategu on jällegi midagi väga erilist. Kui eelnevalt oleme kinkinud koos teiste heade ettevõtlike inimestega tuhandetele gümnasistidele raamatu “Rikkaks Saamise Õpik“ ning 6-9nda klassi õpilastele raamatu “Kuidas Saada Rahatargaks“, siis sel kvartalil tahaksime jagada noortele teadmisi, et nad saaksid rakendada samme elamaks just seda elu, mis teeb neid õnnelikuks. Igavene Heategu selle kvartali eemärk on Edu Akadeemia asutaja Roland Tokko poolt kirjutatud raamatu „12 Asja, mida koolis ei õpetatud, aga mida kõik peaksid teadma“ jagamine noortele!

Kool annab edasi palju olulist, kuid on terve hulk igapäevaeluks kriitilisi teadmisi, mille kohta koolist infot ei saa. Tihti jõutakse nende teemade õppimiseni alles siis, kui on liiga hilja ja käes mingi kriis: raske haigus, valus lahkuminek, töökoha kaotus, läbipõlemine, isikliku või ettevõtte pankroti läbielamine, suurem finants kaotus vms. Samas võib ühe eluvaldkonna arendamine mõjutada positiivselt kogu sinu elu. Antud raamatu eesmärk on anda erinevates eluvaldkondades selged ja kohe rakendatavad sammud, elamaks õnnelikku elu!

Kuidas jõudsime antud projektini?

Meile on väga oluline, et heateod jõuaksid õigesse kohta ning õigete inimesteni. Sellepärast suhtleme iga heateo juures inimestega, keda toetame või kes puutuvad vahetult abivajajatega kokku. Uurime neilt, kuidas saame neid kõige paremini toetada ning kuidas saame rahaliselt abiks olla, et see neile kõige rohkem väärtust looks.

Kuna Edu Akadeemia, eesotsas Roland Tokkoga on inimesi inspireerinud ning püüdnud anda mõtteid ja ideid, kuidas elada õnnelikumat ning täisväärtuslikku elu juba kaua aega, siis soovisime juba pikemat aega nendega koostööd teha!

Sõltuvalt kogusest, mis kokku heategevuseks minevaid raamatuid koguneb, otsustame täpsemalt kuhu raamatud lähevad. Valikus on nii koolid, lastekodud kui ka raamatukogud. Eesmärk, et vajalikud teadmised jõuaksid nendeni, kes seda vajavad, kuid ei saa seda endale ise lubada. 

Meile kõigile tuntud Jaak Roosaare:
“See raamat on tõeline vägitükk – ühte lihtsalt loetavasse raamatusse on kokku kogutud kõik see elutarkus, mille omandamiseks kulub keskmisel koolilõpetajal aastakümneid. Raamatus on väga heas tasakaalus oma ala parimate mõtted ja Rolandi enda kogemused.“

Eesti üks läbi aegade tuntumaid koolitajaid Peep Vain kirjutas järgnevat:
„Roland on ambitsioonikalt lähenenud laiale spektrile elus tähtsatele teemadele ning seejuures suutnud iga teema juures destilleerida olulisi tarkuseteri. Usun, et selle raamatu lugemine tekitab lugejas tahet oma elu mõnda valdkonda uuele tasemele upitada ning nii enda elukvaliteeti tervikuna parandada.“

Selleks, et jõuaksime aga võimalikult paljudele inimestele raamatut jagada on aga meil tarvis teie abi!

Kuidas läheb heategevusfondil?

Igavene Heategu taga on 98 imelist püsiannetajat, kelle abil heateod tegelikult teoks saavad.

Tänaseks on igaveste heategude fondi kogunenud 8765 €.
Lisaks oleme koos teinud 10 imelist heategu summas 6979 €.

Aitäh veelkord kõigile senistele toetajatele. Aitäh ka kõigile tulevastele panustajatele!

Igaveste heategudeni,
Marko ja Randel

By | 2019-02-07T21:15:50+00:00 February 7th, 2019|