Heategu – Unistuste perepäev Kukrumäe Ratsakeskuses

Kallid heategijad,

Oleme tänaseks Investeerimisklubi Heategevusfondiga edukalt teinud 5 heategu.
Täitsime SA Käopesa Perekodu laste unistusi batuudi ostmisel. Tegime elutähtsa panuse Vähiravifondi “Kingitud Elu”. Toetasime põhikooli noorte arengut läbi Ettevõtlusküla rollimängude. Aitasime Eesti pimedate ja vähenägijate ühendust nende teatrietenduse taastasmisel. Panustasime unistuse perepäeva korraldamisel Seljaajusonga ja Vesipeahaigete Seltsi lastele ja peredele.
Meie missiooniks on teha aastas neli tingimusteta heategu – üks igas kvartalis! Ühtlasi aslustasime selle aasta veebruaris ka fondi loomis, mis tähendab, et alates veebruarist läheb 50% kõikidest annetustest igaveste heategude fondi ehitamiseks ning 50% konkreetsetesse projektidesse. 2018. aastast vastavalt 75% ja 25% ning alates 2019. aastast, lähevad kõik annetused fondi kasvatamiseks ning heategusid teeme juba teenitud tootlusest. Sellest saab rohkem lugeda meie eelmisest blogist siit!

2017. aasta teise kvartali heategu – Unistuste perepäev!

Päikeselisel suvepäeval Kukrumäe Ratsatalus said lapsed ratsutada hobuterapeutide juhendamisel, toimusid huvitavad tallituurid ja põnev kohtumine Arabella ning tema parima sõbra Aara papagoiga.
Ratsutamine ja hobused on paljude laste unistuste tegevus. Sellepärast toetasime organisatsiooni Minu Unistuste Päev ratsutamise perepäeva korraldamisel Seljaajusonga ja Vesipeahaigete Seltsi lastele ja peredele.
Toetasime perepäeva korraldamist 532 euro suuruse panusega.
Kui kohale jõudis lastesõber Tibu alias Venno Loosaar läks perepäev hoogsalt käima ja naeratus tuli kui võluväel osalejate näole. Alustuseks rääkis hobuterapeut hobustest ja hobuteraapiast ning seejärel jätkus kogu päev hobuste lainel. Ratsutamist juhendasid kolm kogemustega hobuterapeuti.
See oli kaasahaarav ja naeru täis perepäev hobuste seltsis, mida on tore ikka ja jälle meenutada!
Pikemalt perepäeva kohta saab lugeda Minu Unistuste Päeva kirjutatud kokkuvõttes. http://minuunistustepaev.ee/unistused/2017/perepaev-kukrumae-ratsakeskuses.

Kuidas läheb heategevusfondil?

Ulimalt hea on näha, et meil on niivõrd palju tingimusteta toetajaid, kellega koos saame luua igavest heategevusfondi.
Selle blogi kirjutamise hetkel on meil 72 püsipanustajat!
Jätkusuutliku heategevusfondi loomise ideest on möödas natukene rohkem kui 5 kuud. Esimest korda avalikult rääkisime sellest märtsi alguses.
15. septembri seisuga on igaveste heategude fondi kogunenud 2393.2€.
Aitäh veelkord kõigile senistele toetajatele. Aitäh ka kõigile tulevastele panustajatele!
2017-10-15T22:13:13+00:00