Projekti kokkuvõte – Jagasime koolinoortele tuhandeid rahatarkuse raamatuid!

Järjekorras kuues heategu on 2018. aasta algusega tehtud. Koostöös Jaak Roosaare, Investeerimisklubi, Southwestern Advantage Eesti müügijuhtide ja Tuleva pensioniühistuga jagasime koolidesse mitu tuhat rahatarkuse raamatut “Rikkaks Saamise Õpik“.

Igavene Heategu toetajad panustasid niivõrd suurelt, et tänu meile said raamatu 667 noort koolilast.

Heategu – koolilaste rahatarkuse arendamine üle Eesti!

Tublid Southwester Advantage Eesti müügijuhid käisid koolides üle Eesti, kus andsid õpilastele inspireeriva ettekande rahatarkusest ning kõik huvilised said loengult kaasa raamatu “Rikkaks Saamise Õpik”.

Põhikoolis ning gümnaasiumis ei räägita kuigi palju rahast, finantsidest ega investeerimisest. Raamatute jagamine õpilastele aitab saada innustust, uusi teadmisi investeerimise ja eraisiku rahanduse kohta.

Soovime, et meie tulev põlvkond oleks rahatark ning elaks seeläbi õnnelikumat elu! Seetõttu näeme, et teadmisi rahast tuleb omandada juba noorena, enne tööellu sukeldumist või elu suurimate finantsotsuste tegemist.

Kuidas jõudsime Rikkaks Saamise Õpikute koolinoortele jagamiseni?

Meile on väga oluline, et heateod jõuaksid õigesse kohta ning õigete inimesteni. Sellepärast suhtleme iga heateo juures inimestega, keda toetame või kes puutuvad vahetult abivajajatega kokku. Uurime neilt, kuidas saame neid kõige paremini toetada ning kuidas saame rahaliselt abi pakkuda, et see neile kõige rohkem väärtust looks.

Jaak Roosaare koos Raivo Heina, LHV panga ning teiste toetajatega on juba ühe sarnase projekti ellu viinud, kus koolidele jagati 4000 Rikkaks Saamise Õpikut. Vesteldes Jaak Roosaarega, saime aimu, kui suurt väärtust see projekt kaasa tõi ning kui paljusid noori ja nende perekondi see aitas. Sealt kerkiski idee ühendada taas jõud ning jagada veel rohkem raamatuid õpilastele.

Kuidas läheb Igavene Heategu fondil?

Selle blogi kirjutamise hetkel on meil 70 panustajat!

Jätkusuutliku heategevusfondi loomise ideest on muöödas üks aasta. Esimest korda avalikult rääkisime sellest  2017. aasta märtsi alguses.

2017. aasta kolmanda kvartali lõpuks oli igaveste heategude fondi kogunenud 2443.7€.
See heategu oli summas 2123€.

Aitäh kõigile senistele toetajatele. Aitäh ka kõigile tulevastele panustajatele!

Igaveste heategudeni,

Heategevusfondi meeskond

By | 2018-09-26T08:33:29+00:00 April 24th, 2018|