Projekti kokkuvõte- Väikese Juss-Mathiase toetamine

Kallid Heategijad!

Nüüdseks järjekorras üheksas heategu on tehtud!

2018.a esimese kvartali heategu oli üks kõige südantlõhestavamaid ning läks väga hinge. Nimelt toetasime koos teie abiga nüüdseks kahe aastaseks saanud Juss-Mathiast, kes jäi autoõnnetuse tagajärjel kaelast allapoole halvatuks.

Igavene Heategu püüab kvartali jooksul kogutud rahasummaga aidata väikes poisi ja tema pere elu veidikenegi kergemaks muuta, tehes rahalise annetuse.

Heategu – Väikese Juss-Mathiase toetamine

Eelmisel kevadel juhtus Juss-Mathiase, tema ema ning õega autoõnnetus kui nende auto sõitis teelt välja ning põrkas suure hooga vastu betoonist teetruupi. Peretütar pääses vigastusteta, pereema sai vigastada, kuid kõige kurvem oli saatus Juss-Mathiase vastu. Tema selgroog sai tugevalt kannatada ning ta jäi kaelast allapoole halvatuks. Pool aastat oli väike Juss haiglas ning paranemislootust ei olnud. Tema vanemad aga keeldusid ning keelduvad alla andmast ning nüüdseks on Juss-Mathias kodus ning tema vanemad ja õde teevad kõik, et oma pere pisemat igati toetada ja aidata.

Hetkel kulub perel kuus taasturavideks 800 eurot, kuid sellest jääb puudu taastusraviks, mida Jussil just väga vaja oleks. Igavese Heateo annetatav summa ei ole kaugeltki piisav pikaaegseteks ravikuludeks ja igapäevase füsioteraapia võimaldamiseks, kuid “teekond hakkab ühest sammust” ning anname koos teiega oma parima. Jussi toetaksime otse ning kvartali jooksul kogutud annetused läheksid tema isiklikule pangakontole, mille Juss-Mathiase ema Carina pisikesele pojale tegi.

Kuidas jõudsime väikese Juss-Mathiase toetamiseni?

Meile on ülimalt oluline, et heateod jõuaksid õigete inimesteni. Et seda tagada, suhtleme me alati inimestega, keda toetame, või kes puutuvad vahetult abivajajatega kokku. Tänu sellele leiame parima viisi nende toetamiseks ning kuidas see kõige rohkem neile väärtust looks.

Kuidas läheb Igavese Heateo fondil?

Antud blogi kirjutamise hetkel on meil 70 püsiannetajat!

2018.a esimese kvartali lõpuks oli Igavese Heateo fondi kogunenud 4966.46€

See heategu oli summas 490.81€

Suur suur aitäh kõigile senistele toetajatele ning kõigile tulevastele panustajatele!

 

Igaveste Heategudeni,

Heategevusfondi meeskond

By | 2018-09-26T08:31:33+00:00 May 14th, 2018|