Projekti kokkuvõtte – Jagasime koolinoortele 128 “Kuidas Saada Rahatargaks” raamatut

Jagasime 6-9 klassi õpilastele 128 “Kuidas Saada Rahatargaks” raamatut!

Igavene Heategu võttis teisel kvartalil suunaks põhikooli õpilaste rahatarkuse arendamise üle Eesti. Otsisime võimaluks, kuidas saaksime võimalikult suurelt noortesse panustada. Võimalus avanes koostöös SEB, Rahandusministeeriumi ja Eesti Pangaliiduga, kelle algatusel toimus 31. mail esimene üle-eestiline “Rahatarkuse tund”. Igavene Heategu üht eestvedajat, Marko Oolot, paluti sellele üritusele peaesinejaks.

Kokku osales sellel üritusel 164 koolinoort erinevatest Eesti otsadest. Lisaks osalejatele vaatasid tuhanded noored üle Eesti rahatarkuse tundi otseülekande vahendusel! Seda saab siiani järgi vaadata SIIT.

Pangaliit soetas omalt poolt 36’le õpilasele auhinnaks “Kuidas Saada Rahatargaks” raamatu. Igavene Heategu soovis väga näha, et raamatu saaksid kõik noored, kes kohale tulid. Seega võtsime endale suure sihi – kokku koguda raha 128 raamatu jaoks. Nii, et iga õpilane saaks endale oma raamatu.

Siin tulid appi head inimesed Jaak Roosaare ja Mihkel Truman, kes on ka raamatu autorid ning aitasid meil raamatud soetada palju soodsamalt, kui poelettidel. Oleme ülimalt tänulikud ka Sihtasutus Southwestern Advantage’le, kes panid oma õla alla poolte raamatute soetamisele! See projekt ei oleks teoks saanud nendeta!

Meil on ülimalt hea meel, et meid oli jällegi toetamas niivõrd suur hulk Igavene Heategu püsitoetajaid. Ühise panusega sai see projekt teoks ning raamatud said kõik 164 osalenud õpilast.

Põhikoolis ning gümnaasiumis ei räägita kuigi palju rahast, finantsidest ega investeerimisest. Raamatute jagamine õpilastele aitab saada innustust, uusi teadmisi investeerimise ja eraisiku rahanduse kohta.

Teadmised rahast on oluline omandada juba noores eas, enne kui tööellu sukeldume ning oma elu suurimad finantsotsused teeme. Soovime, et meie tulev põlvkond oleks rahatark ning elaks seeläbi õnnelikumat elu!

Kuidas läheb heategevusfondil?

Igavene Heategu taga on üle 70 imelise püsiannetaja, kelle abil heateod tegelikult teoks saavad.

2018 teise kvartali lõpuks on igaveste heategude fondi kogunenud 6572€.
Lisaks oleme koos teinud 9 imelist heategu summas 6448€.

Aitäh veelkord kõigile senistele toetajatele. Aitäh ka kõigile tulevastele panustajatele!

Igaveste heategudeni,
Marko ja Randel

By | 2018-09-26T08:31:07+00:00 August 12th, 2018|