Igavene heategu

Projekti kokkuvõte – Aitame majandusraskustes perede lapsi

Fondi Igavene Heategu üheks suureks südameasjaks on lisaks Eesti noorte ettevõtlikkuse ning rahatarkuse arendamisele ka laste aitamine. Meil on ülimalt hea meel, et saime koostöös samu väärtusi kandva ettevõttega abistada majandusraskustes perede lapsi.

Nimelt tegi Igavene Heategu 2021.a II kvartalil koostööd ettevõttega “MTÜ Koos Laste Heaks”, mida veab oma suure entusiasmi ja südamega Toomas Palu. MTÜ Koos Laste Heaks kogub annetusi Eesti laste heaks. Nad abistavad majandusraskustes perede lapsi ning tagamaks selle, et abi jõuaks õigesse kohta tehakse kööstööd linna, vallavalitsuse, lastekaitsetöötajate või vabatahtlikega, kes korraldavad konkreetse abi jõudmise abivajajale või komplekteerivad perele toidukorvi, et rikastada laste toidulauda.

II. kvartali heateo osas selgitasime välja igas piirkonnas need lapsed või pered, kes vajavad kiires korras abi. Koos Laste Heaks toetusprogrammis osalevad linnad ja vallad: Kunda, Viljandi, Valga, Jõhvi, Saue, Pärnu, Kuressaare, Tartu, Põlva, Haapslu, Rakvere, Tallinn, Võru ja Hiiu. Arutades sotsiaaltöötajatega otsustasime, et aitame lapsi vajaminevate koolitarvetega ja muude vajalike esemetega. Siinkohal toome ka nimekirja vajaminevatest asjadest: 

  • 48 Pliiatsikomplekti
  • 48 Pinalit
  • 48 Hambaharja ja pastapliiatsit
  • 24 paari kindaid
  • 48 käterätti
  • 48 T-särki

Lisaks toetasime MTÜ Koos Laste Heaks veel 500 euroga, et nad saaksid seda suunata tuleviku projektideks, kuna usume antud ettevõttesse. 

Suur tänu veelkord Toomas Palule ning MTÜ Koos Laste Heaks. Tänu teile saame abi saata täpselt neid lapsi, kes seda kõige enam vajavad! 

 

Igaveste heategudeni

Marko Oolo, Randel Pärna, Jana Hallas, Markus Roogna ja Sören Kaldma