Igavene Heategu

Kingime koos autoritega Eesti gümnaasiumitele raamatu “Rahaedu põhimõtted” ning toetame rahatarkuse õpinguid videoloengutega

Fondi Igavene Heategu suureks missiooniks on Eesti noorte ettevõtlikkuse ning rahatarkuse arendamine. Meil on ülimalt hea meel, et saame tänu samu väärtusi kandvatele autoritele teha järgmise suure sammu selle missiooni elluviimiseks.

Nimelt teeb Igavene Heategu sel kvartalil koostööd investorite ja finantsökonoomika doktorite Kristjan Liivamägi, Tõnn Talpseppa ja Tarvo Vaarmetsaga ning kingib 56’le Gümnaasiumile üle Eesti nende poolt kirjutatud rahatarkuse õpiku “Rahaedu Põhimõtted”.

Märgiliseks teeb heateo asjaolu, et kõik 130 raamatut, turuväärtuses üle 5000 euro, annetavad autorid koolidele tasuta. Lisaks raamatute kinkimisele valmistame üheskoos autoritega ette ka 30-minutise rahatarkuse videoloengu, mille saadame koolidesse õpilastele ette mängimiseks. Nii saame anda edasi rahatarkust nii interaktiivse videoloengu kui põhjaliku rahatarkuse raamatu näol.

Gümnaasiumis räägitakse rahast, rahandusest ja investeerimisest vähe. Rahatarkuse raamatute jagamine aitab seda olukorda parandada, pakkudes õpilastele innustust, uusi teadmisi investeerimise ja eraisiku rahanduse kohta.

Sellest tulenevalt sobib “Rahaedu põhimõtted” suurepäraselt juba varasemalt koolidele ning koolinoortele kingitud raamatute (“Rikkaks Saamise Õpik“, “Kuidas Saada Rahatargaks“ ja “12 Asja, mida koolis ei õpetatud, aga mida kõik peaksid teadma”) rivvi. 

Teadmised rahast on oluline omandada juba noores eas, enne tööellu sukeldumist ning  elu suuremate rahaliste otsuste tegemist. Soovime, et meie tulev põlvkond oleks rahatark ning elaks seeläbi õnnelikumat elu!

Veelkord soovime eriliselt tänada Kristjan Liivamägi, Tõnn Talpseppa ja Tarvo Vaarmetsa, kes nii raamatute annetamise kui ka oma teadmiste jagamise läbi videoloengus panustavad oluliselt meie noorte rahatarkusesse. Lisaks soovime tänada Marathon Studios meeskonda, kes aitavad videoloengu salvestada ning ägedaks videoks monteerida.

 

Aitäh kõigile senistele toetajatele!

Igaveste heategudeni

Marko Oolo, Randel Pärna ja Jana Hallas